Neresi
  • Firmalar
  • Gezilecek Yerler
Nerede
author Image

Türbedeki Görüntü Şok Etti!

11 Comments

Anonim
22/08/2015 at 04:33

Kahin kardeşim kendini gerçek kimliginle tanitsan eyvallah diyecem sana he bana ulaşmak istersen feysten ulaşabilirsin benimde esrarrengiz bi durum var belki açığa getirebiliriz

Tanga giymiş kahin baba wanga
08/08/2015 at 13:13

Rüyada rüyaymış be kardeşim nakarat nakarat nakarat
Biraz yaratıcı ol değişik şeyler yazsaydın bari ne bu copy paste

(Kahin Baba Wanga)
23/07/2015 at 02:29

İlerde Hatay ve Samandağını bekleyen ilahi taraftan gelecek olan Cezaları bana ilahi kudret tarafından rüya ile gösterildi…ve ben size bir makale şeklinde neler olup biteceğini sizlerle paylaşmak istedim.

En Çok Zararı bu 3 bölge görecek

1 incisi Meydan tatil köyü

2 incisi Tekebaşı

3 üncüsü ise samandağ

Öncelikle yazacağım Makaleyi iyi ve dikkatlice okumanızı Rica ediyorum Çünkü bunların hepsi ilerde olacak olan çok ciddi tehlikeler ve makalemi okuduğunuzda kiminiz inanabilir veya inanmayabilirsiniz. Bu sizin kendi iradenize bağlı.

Bu rüyayı yaklaşık 5 sene önce gördüm ve hala görmekteyim 3 peygamber vasıtasıyla bana neler olacağını ilahi kudret tarafından gösterildi.

Rüyamda bir dağ gördüm ben Tek gözlü evimizde otururken birden gök yüzünden Bir ses duydum ses o kadar şiddetliydiki gök gürlemesi gibiydi sanki, bana dağın tepesine çıkmamı söyleyen bu sese kulak verip son süratle bana gösterilen dağın tepesine koşup tırmanmaya başladım ve dağın başında beklememi söyledi o gökten gelen garip ses bir süre bekledikten sonra tekrar aynı ses bana Meydan ilk öğretim okulunun karşısında duran dağın en uc bölgesine gitmemi söyledi ve hızlı adımlarla uçurumdan düşmeme yarım adım kala durdum öyle bir yerde durdurduki ufak bir hava esintisi bile düşürebilir ama düşmüyordum ayaklarımın yarısı uçuruma bakıyor yarısıda bastığım taşın üstünde duruyordu. Ve bana gök yüzüne bakmamı söyleyen o garip ses yine belirdi gök yüzüne baktığım anda 3 kişinin ne yerde nede gök yüzünun üstunde oturduklarını gördüm yerle gök arasının ortasında sırtları bana dönük oturuyorlardı ve ben konuşamıyordum sadece ne konuştuklarını dinleyebiliyordum.

Bunlar 3 peygamberdi

2 tanesi adlarını söylediler

1İncisi H.z Yahya a.s

2 ıncisi H.z Süleyman a.s

3 üncü Peygamber ise adını vermedi

İlk söze başlayan H.z Yahya a.s oldu yukarı doğru elini kaldırarak Meydan Köyünu işaret ediyordu ve bana işaret ettiği yere bakmamı söylediler ve baktım .

Nelermi gördüm egerki yalan atıyorsam müslüman olarak ölmeyeyim’ki

Yoldan gecen insanların ağızlarından simsiyah Katran akıyordu kadınların kucaklarında taşıdıkları bebeklerden bile Ağızlarından Katran akıyordu çünkü annesinin sütünü emdiği bebek süt yerine annesinden Katran emiyordu. Kahvelerde oturup kumar oynayanlara baktım ağızlarından Katran akıyordu katran o kadar oluk oluk akıyorduki yerde su birikintisi gibi birikmişti. Çünkü ağza alınmayacak Küfürler ediyorlardı.

Sonra Hrisi yapan kurban sahiplerine baktım Hrisi yerine katran pişiriyorlardı ve kurban sahibine baktım ağzından oluk oluk katran akıyordu.nedenmi çünkü kurban sahibi yaptığı bayramı ve kestiği kurbanın parası helal olmadığı için haram parayla kurban kesip Allaha adıyordu Allah haram parayla kurban kesenin kurbanıni kabul etmiyor adadıkları adaklar Haram Parayla oldugu için Kabul edilmiyor.

Erkekler ve Kadinlar ise fitne . fesat .haset . birbirlerinin Irzına göz dikmeler. dedikodu. Zina .birbirlerinin hatalarını toplumda ifşa etme. Bir birbirlerini rezil etmeler. birbirlerine olan kibirlilikleri yüzünden ağızlarından nehir gibi katran akıyordu.

Çünkü helal parayla satın alınıp kesilen kurbanlar azaldı

İyilik sever insanlar azaldı iyiler yok oluyor..

H.z Yahya a.s’dan sonra sözü H.z Süleyman a.s Aldı ve dediki..

Şuraya bakın, Tekebaşı’nı eliyle işaret edip gösterdi ve ben tekrar gösterilen yere doğru baktım

Meydan köyunde gördüğum rezilliğin aynısını Tekebaşında’da gördüm yoldan geçen insanlarin dilleri göbeklerinin yarısına kadar sarkmış ve oluk oluk katran akıyordu edilen küfürler o kadar ağırki o kadar ağırki gökteki peygamberleri ve melekleri rahatsız ediyorlardı yoldan gecen kadınların dilleri göbeklerinin yarısına kadar sarkmış ve oluk oluk katran akıyordu nedeni ise yaptıkları. Dedikodular.hasetlik.fesatlık.kibirlilik.merhametsizlik.fitne.ve daha bir çok Allahın lanetlediği ve yasakladığı yasaklı cehennemlik konular.

Erkeklerde öyle kahvehanelerde sabaha kadar evinin rızkını kumarda yiyenler haram parayla kurban kesip bayram yapanlar kul hakkı yiyenler tefeciler Küfür birbirlerinin Irzlarına göz diken ırz düsmanları. Zina yapanlar ve bir çok günah malzemesi kullanan kullar hepsinin ağızlarından oluk oluk katran akıyordu.

Çünkü helal parayla satın alınıp kesilen Kurban kesimleri azaldı iyilik yapanlar azaldı iyiler azaldı

H.z Süleyman .a.s dan sonra söz alan ismini vermeyen Peygamber ise son olarak Samandağını eliyle işaret edip gösterdi ve gösterdigi yere bakmam konusunda bir ses geldi ve baktım Meydanda.Tekebaşında neler oluyorsa aynısıda Samandağda oluyor.insanların ağızlarından Erkeklerin ve Bayanların dilleri göbeklerinin yarısına kadar sarkmış ve oluk oluk katran akıyordu Helal parayla satın alınıp kurban edilen kurbanlıklar azaldı haram parayla kurban alınıp kesilir oldu Küfür . zina .fesat.haset . dedikodu.kul hakkı yemeler. Birbirlerinin Irzlarına göz dikmeler. Kibirlilik.hırsızlık

Tabiki bunları yapanlara uyarı bu..)

kendini bilen iyi olan insanlar ise Allah sizlerledir.hiç korkmayın dua edin iyilik yapın.

Ve sonra Kıyamet başladı gökten simsiyah bir yılan belirdi yılan havada uçuyordu ve insanları yemeye başladı yılan çok büyüktü bir günün uzunluğu kadar uzun geniş ve iriydi daha sonra deniz geri geri çekilip dev bir dalga eşi benzeri olmayan bir Tsunami belirdi ve Meydan köyü . Tekebaşı.ve samandağını yuttu dev dalga yuttuktan sonra samandağın 2 tarafında sağda ve solda olan dağlar sanki bir dozer bir çukuru örter gibi samandağına. 2 taraftan dağlar ilahi bir kudretle yıkılıp yerle bir ediliyor

Bunların nedeni Küfrün artması yeni nesil gençlerin dizginlendirilmemesi Haram para kullanımının artması .zinanın artması.hırsızlığın artması
Kibirliliğin artması .fitne ve fesatın artması . fakirlere yardım edilmemesi fakirleri ezmeleri.yetimlere sahip çıkılmaması .Irz düşmanlığının artması.tefecilerin faizle ve zorla kul hakkı yemeleri ve aklınıza gelebilecek her türlü pislik yüzünden karanlık günlerin beklediğini sizlere belirtmek istiyorum ..iyi kalpli olun kimseye kötülük yapmayın dilinize belinize elinize sahip çıkın Allah tarafından sınanıyorsunuz bir birinize iyilik yapın bir birinize destek çıkın yanlışlardan uzak durun doğru ve hak yolunda yürüyün Fakirlere maddi durumu iyi olmayan ailelere yardım edin yardımlarınızı esirgemeyin ki Allah ta sizleri gelecek olan kara günlerden koruyup yardım etsin

Allaha yemin olsunki gördüğüm rüyayı eksiksiz size anlattım

Okuyanlardan ve okumayanlardan saygı duyanlardan ve duymayanlardan inanlardan veya inanmayanlardan hepinize tesekkür ediyorum Allaha emanet ve iyiliğin var olup devam edeceği bir dünya temennisi ile kendinize iyi bakın……

Beyaz Sarayda'ki Komünist Dalton
22/07/2015 at 23:28

Biz bir keresinde türbe ziyaretine gitmiştik TekeBaşında ailece Cuma günü saat 13:00 cıvarında bahur yakıp türbenin içinde dua edip etrafında dönerken sizlere gençliğimin üzerine yemin ederim’ki eğer’ki yalan atıyorsam Müslüman olarak ölmeyeyim…!

Dua edip türbenin içinde etrafında dönerken birden Türbenin fayanslarının dik tarafından birden bire su akmaya başladı ben ilk başlarda hani belki sahtekarlıktır hani millleti kandırmak için bir çeşit oyun oynuyorlar diye zannetmiştim sizlere yemin ediyorum suyun aktığı yere elimle dokunup kontrol ettim ve inanamayacaksınız. Fayansta ne bir çatlak vardı nede bir delik vardı ve su yaklaşık 15 dk aktı yerde yaklaşık 4 santim yüksekliğinde su birikintisi oluştu ve su 15 dk sonra kendiliginden nasıl aktıysa o şekilde kesildi annem hemen suyu şişelere doldurdu ama ben heyecandan korku ve adrenalin’den dolayı olduğum yerde dondum kaldım kendi ve gözlerimle görmemiş olsam. Yemin ederim inanmazdım şuan sizlere bunu yazıp anlattığımda tüylerim diken diken oldu…

Anonim
22/07/2015 at 23:08

Ne montajı la kevaşe her şeye montaj diyonuz amk

ben
11/06/2015 at 22:51

bi ben mi görmüyorum ya ?

Mİnato
18/04/2015 at 10:44

montaja bak amk

Anonim
17/04/2015 at 18:46

Şerefsiz oğlu şerefsiz Tarkan ve diğerleri alay mi edilir lan

heaa
17/04/2015 at 18:11

Photoshop amk

Anonim
16/04/2015 at 23:25

ya kıdırtek ya allah kırbankin allah tıhfızna al nadar inşallah

Altarın Oğlu Tarkan
16/04/2015 at 21:13

Bonzai mi en sevdiğim

Yorum Yapın